Nowa oferta – MacBook Pro z gwarancją fabryczną

Dziś przedstawiam ofertę swojego MacBooka, który standardowo jest dostępny wśród moich ofert OLX oraz na Allegro.

Wizualnie laptop jest niemal idealny, prawie najwyższa konfiguracja sprzętowa z 16GB RAM oraz dyskiem SSD o pojemności 1TB (1000GB). Kompletne oryginalne opakowanie wraz z wszystkimi broszurami oraz naklejkami jabłuszek.

Laptop kupiony w czerwcu 2021 roku w salonie Cortland w Tychach. Co ważne, została wykupiona rozszerzona gwarancja Apple Care, dzięku czemu laptop jest objęty FABRYCZNĄ GWARANCJĄ Apple do 16 czerwca 2024 roku

Bateria niemal w idealnym stanie, prawie 93% pierwotnej pojemności. Przez prawie 2,5 roku użytkowania zaliczyła jedynie 152 cykle ładowania – po prostu MacBooki z procesorami Apple mogą pracować na jednym ładowaniu wiele godzin. Generalnie (przy codziennym użytkowaniu, był to mój podstawowy i jedyny laptop) był ładowany średnio raz na tydzień.

Świetna pozycja dla Użytkownika, który szuka MacBooka o pewnej historii, z polskiej dystrybucji. Jedynym powodem sprzedaży jest leasing nowego Maca, w niemal takiej samej konfiguracji.

Co ważne – jest to w zasadzie ostatnia okazja by dokonać zakupu MacBooka z genialnym dodatkiem jakim jest Touch Bar – czyli dotykowy panel w miejsce klawiszy funkcyjnych, dopasowujący się funkcjonalnością do aktualnie uruchomionych aplikacji. Szczerze – nie rozumiem decyzji Apple o rezygnacji z tego rozwiązania – niestety nie występuje już od roku w 14- i 16-calowych MacBookach a po prezentacji procesorów M3 modele z Touch Bar-em zostały zupełnie wycofane ze sprzedaży – stąd moja decyzja o zakupie nowego (nomen-omen – jednego z dwóch dostępnych w magazynie Cortlandu – inni dystrybutorzy już nie mieli).

Bezpośrednie linki do ofert:

https://www.olx.pl/d/oferta/laptop-macbook-pro-13-m1-16gb-1tb-a2338-shadow-grey-2020-4k-fv-CID99-IDXghHt.html?bs=olx_pro_listing

https://allegro.pl/oferta/laptop-macbook-pro-13-m1-16gb-1tb-a2338-shadow-grey-2020-4k-gwarancja-fv-14652536055

Specjalnie dla Klientów odwiedzających moją stronę – na hasło „Rabat ze strony” – 300 zł rabatu 🙂