BON DLA NAUCZYCIELA – mamy to :)

Miło jest mi poinformować, że Ministerstwo Cyfryzacji udostępniło wreszcie usługę rejestracji firmy w Rządowym Programie „Laptop dla nauczyciela” – z czego oczywiście skorzystałem i wniosek o rejestrację mojej firmy w tymże programie został już złożony.

O postępach będę informował na bieżąco, zapraszam do obserwacji strony.

Więcej informacji o programie „Laptop dla nauczyciela” można znaleźć klikając poniższy baner.

Dodatkowo udostępniam oficjalnie druki Ustawy z dnia 7 lipca 2023 r. o wsparciu rozwoju kompetencji cyfrowych uczniów i nauczycieli oraz Rozporządzenia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 16 marca 2023 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie określenia podstawowych warunków niezbędnych do realizacji przez szkoły artystyczne zadań statutowych i programów oraz realizacji przez nauczycieli tych szkół zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych – które wyznacza wymagania co do laptopów, które mogą być zakupione przy wykorzystaniu bonu na zakup laptopa.

Ustawa z dnia 7 lipca 2023 r. o wsparciu rozwoju kompetencji cyfrowych uczniów i nauczycieli

Rozporządzenie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 16 marca 2023 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie określenia podstawowych warunków niezbędnych do realizacji przez szkoły artystyczne zadań statutowych i programów oraz realizacji przez nauczycieli tych szkół zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych